Visit us

Linköpings universitet
581 83 Linköping

Contact us

info@smartsavannahs.org

We who work with Smart Savannahs

Björn Persson

Björn Persson

President
bjorn@smartsavannahs.org

Fredrik Gustavsson

Fredrik Gustafsson

Vice President
fredrik@smartsvannahs.org

Per Olof Hansson

Per-Olof Hansson

Secretary
p-o@smartsavannahs.org

Alexandra Stroh

Alexandra Stroh

Cashier
alexandra@smartsavannahs.org

Matilda von Rosen

Matilda von Rosen

Commissioner
matilda@smartsavannahs.org

Tina Jansson

Tina Jansson

Commissioner
tina@smartsavannahs.org

Martin Stenmarck

Martin Stenmarck

Commissioner
martin@smartsavannahs.org

Tomas Polacek

Tomas Polacek

Commissioner
tomas@smartsavannahs.org

Advisors

Karl Erik Von Heland

Gunilla Carlsson

Helena Åkerström – Hartman

Håll dig uppdaterad

Registrera dig så får du vårt nyhetsbrev där vi underrättar dig om vårt arbete med att göra savannerna smarta

Partners

Help preserve diversity

Visit us

Linköpings universitet
581 83 Linköping

Contact us

info@smartsavannahs.org