Besök oss

Linköpings universitet
581 83 Linköping

Kontakta oss

info@smartsavannahs.org

Vi som arbetar med Smart Savannahs

Björn Persson

Björn Persson

Ordförande
bjorn@smartsavannahs.org

Fredrik Gustavsson

Fredrik Gustafsson

Vice ordförande
fredrik@smartsvannahs.org

Per Olof Hansson

Per-Olof Hansson

Sekreterare
p-o@smartsavannahs.org

Alexandra Stroh

Kassör
alexandra@smartsavannahs.org

Matilda Von Rosen

Matilda von Rosen

Ledamot
matilda@smartsavannahs.org

Tina Jansson

Tina Jansson

Ledamot
tina@smartsavannahs.org

Martin Stenmarck

Martin Stenmarck

Ledamot
martin@smartsavannahs.org

Tomas Polacek

Tomas Polacek

Ledamot
tomas@smartsavannahs.org

Rådgivare

Karl Erik von Heland

Gunilla Carlsson

Helena Åkerström – Hartman

Håll dig uppdaterad

Registrera dig för vårt nyhetsbrev så kan du följa vårt arbete med att göra savannerna smarta.

Partners

Hjälp till att bevara mångfalden

Besök oss

Linköpings universitet
581 83 Linköping

Kontakta oss

info@smartsavannahs.org